Hypotéky

Chystáte se na koupi nového bydlení a je pro vás nemyslitelné zaplatit celou částku hotově? Nebojte se hypotéky. Pokryje vám až 100% nákladů na koupi domu, bytu nebo třeba jen rekonstrukci stávajícího řešení. U hypoték navíc nehraje roli jejich hodnota. Takže to není stejné, jako s půjčkami, kde vám firmy předem řeknou, jakou půjčku vám maximálně udělí. Hypotéku si můžete vzít na pár tisíc stejně, jako na několik milionů.

Proč si vzít hypotéku právě teď?

Protože vlivem ekonomické krize a aktuální finanční situace na celosvětovém trhu jsou aktuální úrokové sazby hypoték na téměř nejnižší úrovni v historii. Navíc klesají nejen úrokové sazby hypoték, ale také ceny bytů a domů.

Udělali jsme za vás selekci těch nejvýhodnějších hypoték na trhu. Navíc můžete získat fixaci úroku až na dobu pěti let a ušetřit i stovky tisíc. Díky velkému portfoliu námi nabízených hypoték, dostanete vždy tu nejvýhodnější a přesně tu, která vám nejvíc sedne. Nemusíte se bát žádných složitostí, uděláme vše, abyste měli s žádostí o hypotéku co možná nejméně starostí.

Ptáte se proč je naše nabídka tak výhodná? Je to jednoduché, nabízíme hypotéky od víc než desítky českých bank a stavebních spořitelen. Proto si vždy můžete vybrat tu úplně nejvýhodnější hypotéku a je jedno zda oceníte spíš nižší úrok nebo radši delší dobu fixace. Spousta lidí navíc ocení možnost hypotéky bez nutnosti vlastních peněz. Naše hypotéka je zkrátka radost.