Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou hojně užívanou alternativou bankovních úvěrů. Úvěr v bance je často velmi obtížné získat. Je třeba hodně vyřizování, musíte splňovat spoustu přísných podmínek pro získání půjčky a navíc to všechno zabere spoustu času. Proto jsou tu nebankovní společnosti, které nabízejí půjčky od stokorun až po stovky tisíc.

Výhoda nebankovních půjček jsou benevolentní podmínky pro získání půjčky. Některé společnosti nevyžadují ani potvrzení o příjmu, ani nenahlížejí do registrů dlužníků. Nebankovní půjčku navíc získáte mnohem rychleji, než půjčku bankovní a pro její získání obvykle stačí pouze internet či telefon. Půjčku si sjednáte po telefonu nebo přes internet. Nestojí vás to téměř žádný čas, protože nemusíte čekat na schůzku s člověkem, který posuzuje, zda vám firma peníze půjčí nebo ne.

Nebankovní půjčky se hodí na cokoli. Na nové auto, na nový byt nebo třeba na nový počítač. Často se také stává, že vám nevyjdou peníze a vy nutně potřebujete půjčit pár dnů před výplatou. I takové půjčky nabízejí nebankovní společnosti. Stačí několik okamžiků a už můžete využívat vámi zvolenou částku. Splátky počkají.

Nejznámější nebankovní společnosti, které nabízejí půjčky a úvěry jsou v České republice Provident, Ferratum, Credium a Home Credit.